Reference na terapii Hluboký ponor

Vybrala jsem si terapii od Galiny – hluboký ponor, protože mám ráda hluboké a účinné terapie. Řešily jsme stále se opakující situaci v mém životě. Galina šla rovnou k věci, jak slibovala a dovedla mě do mých vzpomínek, pocitů a obrazů z dětství a vedla mě k tomu, abych je uzdravila. Nečekaně se k tomu tématu objevilo mnoho souvislostí a Galina mě trpělivě vedla k nalezení vlastní jistoty, přijetí a síly. Objevilo se mnoho AHA momentů a pochopila jsem ty situace z nového úhlu pohledu a vím, že už mě ta dávná minulost nemusí zatěžovat. Moc se mi líbilo, že jsem si v dětství našla osobu, která mi doplnila lásku a podporu, která mi tam chyběla a ráda se do této energie vracím i teď. Galina byla moc milá a má nadání pro nalezení a vyléčení problému přímo u kořene. Doporučuji tuto terapii všem, kdo chtějí udělat změnu ve svém životě a zbavit se stále se opakující nepříjemné situace. Moc děkuji ♥   

Michaela Huňková

Ke Galině na terapii jsem se objednala z důvodu stále se opakující situace v mém životě. Po úvodní konzultaci jsme vybraly Hluboký ponor a pustily se hned do práce. Galina jde při terapiích přímo ke kořenu příčiny, je však při vedení velmi citlivá a nechává dostatek prostoru pro prožití a zpracování situací, které se postupně vynořují. Měla jsem možnost dané situace nahlédnout z jiného úhlu, rozkrýt příčiny a zažila několik AHA momentů. Terapie byla pro mě emočně velmi silná. Dozvuky jsem cítila ještě po dobu několika dalších dnů, kdy mi přicházely další AHA momenty a zároveň se prohluboval pocit smíření a vyrovnání. Terapii bych doporučila každému, kdo chce udělat změnu ve svém životě a podívat se do svého nitra, přímo ke kořenu daného problému. Děkuji.

Šárka Smrčková www.sarkasmrckova.cz

Můj problém ve vztahu s partnerem trval velmi dlouho, za tu dobu jsem absolvovala opravdu mnoho terapií, včetně párové a také koučovací sezení. Probrečela jsem nespočet kapesníků a nikam to nevedlo. Kamarádka mi doporučila terapii s Galinou. Zavolaly jsme si, když jsem byla na chalupě a procházela jsem se v oblíbeném lese. Galina byla velmi empatická a výborně mi naslouchala. Hlava ví, dokáže si odůvodnit co a proč, ale v situacích, které mi nebyly nakloněny, jsem nedokázala reagovat, tak jak bych si přála. Až s Galinou mám pocit, že se mi podařilo odblokovat vnitřního autopilota, který se mi spouštěl ve stresu. Po terapii jsem se cítila lehká, nesmírně se mi ulevilo. Ve vypjatých situacích se nyní opírám o to, co jsem se v terapii naučila. Už jednám jinak.

Pavlína

Terapie s Galinou šla do hloubky. Společně jsme rozpustily negativní emoce spojené s danou situací. Po té jsem cítila úlevu, klid a celkové vyladění ve svém životě. 

Lucka

Sezení s Galinkou bylo velmi lehce zároveň velmi citlivě vedené. Od stěžejního tématu jsme se spolu dostaly k mnoha důležitým vjemům a prožitkům, které jsem mohla dobře procítit, pochopit a uznat. Gali mi dala opravdu mnoho podpory najít a pochopit velmi zásadní děje v mé rodině, v historii žen mého rodu. Na terapii teď dokážu velmi dobře stavět své další kroky k léčení svého životního příběhu. Sezení a terapii s Gali opravdu velmi doporučuji každé ženě, která touží po citlivé, laskavé a zároveň hluboké a intenzivní zkušenosti. 

Jarmila Matičková www.springlover.cz

K terapii mě volala touha po tom, jít k sobě blíž – jít hloub, vzít si nazpět svou sílu v situacích, kde se cítím bezmocná. A tohle přání se mi teď i pomalu plní – díky Galiny přímému a hlubokému přístupu a práci s tělem jsem po letech rozšmodrchala kus velkého uzlu a došla blíž k sobě.
Ne celý, ale dalo mi to velkou nápovědu a ukázalo směr, díky kterému vím, jak rozuzlovávat dál. Začala jsem vidět mnoho souvislostí, které mi byly do té doby skryté. Dneska vidím zas o trochu víc jasněji – terapie s Galinou mi pomohla na cestě k přebírání si své síly nazpět – skrze prožití si emocí, kterých jsem se bála a potlačovala je do kouta. Cítila jsem důvěru a radost z toho společného času a práce! Galiny vedení mi je blízké – citlivé, ale přímé a hluboké. Celé mi to dávalo velký smysl. A úlevu, když po dlouhé době a pátrání ve své duši konečně vidím to AHA ☀️
Kateřina Matušková

Terapii s Galinou jsem si vybral, protože její vyprávění o metodě, kterou používá, mi přišlo natolik záhadné, pro mě neznámé a nelogické, že jsem si řekl, že to musím zkusit. Navíc už delší dobu jsem tušil, že všechny letité rehabilitace a cvičení nejsou všechny dílky skládačky, ale něco tam chybí.

Věci jako Reiki apod. už jsem zažil, vím, že fungují (i když netuším jak:-)), ovšem v mém případě pouze krátkodobě. Takže nezbývalo než dát Galině důvěru, vypustit pochybnosti a otevřít mysl..
I když stále nevím, jak je to možné, tak hned od začátku jsem v bolavých místech cítil teplo. V rozhovoru jsme se vydali nejprve do slepé uličky, ovšem při změně směru jsme se dostali do místa, kde jsem si uvědomil, že bolesti najednou nejsou. Bylo to velmi zvláštní a zároveň uklidňující. Po ukončení rozhovoru jsem asi na hodinu usnul…
Moje problémy zcela nezmizely, ale z cca 80% ano. Zbytek bude asi na těch rehabilitacích a cvičeních. A nebo na dalším rozhovoru s Galinou? 🙂

 Dodatek GV: Bolesti vznikly po úrazu, který se stal přibližně před 20ti lety a klienta provázely celou dobu. Absolvoval neurologická vyšetření i mnoho rehabilitací. Tento výsledek je po 1 hodině telefonické spolupráce. 

Zpráva po dvou měsících od terapie: Ahoj Galino. Jsem ok, překvapivě je to (s nohou) čím dál lepší. I přes aktuální vysokou zátěž se případné bolesti neliší od té druhé nohy. Je to fakt zvláštní. Jasně, občas to zabolí, ale je to prostě jiné…

Martin

 

Gali, moc Ti děkuji za dnešní cestu a vedení. Máš dar, vědomosti, zkušenosti, vhledy. Moc se mi ulevilo. Mé srdce plesá. A nejvíc, nejvíc mne dostalo to, jak jsi před sezením vybírala vůní a vybrala patchouli, mé nejoblíbenější, aniž by jsi věděla. Ale Tvé nacitěni a napojení, vhledy jsou neomylné a přesné. Fakt mazec. Jsem cajk.❤️😘
Jarmila Hurtová

Paní Galina je moc milá dáma a po pár úvodních větách člověk pochopí, že jde o ženu, která přesně ví, co dělat. Nejprve jsem si říkala, že terapie po telefonu je divná, ale velmi rychle jsem změnila názor. V dnešní uspěchané době to je přesně to, co jsem potřebovala.
Řešila jsem dlouhodobě vleklé problémy s mamkou, nerozuměly jsme si, nechápala jsem ji a neuměla s ní jednat. Odstěhovala jsem se od rodičů velmi brzy, protože matka se nechovala jako matka a roky jsem jí měla za zlé, jaké dětství mi připravila. Nejevila valný zájem ani o svá vnoučata a to bylo další želízko do ohniště mého vzteku, který jsem ale dusila v sobě. Vyústil v nepěkné zdravotní problémy ale vztah s mamkou stejně neřešil.
Až Galina mi pomohla vše rozklíčovat a za to jsem jí vděčná. Samozřejmě vše se usazuje postupně a nic není hned, ale už jsem v ty změny, které po terapii s Galinou nastaly, ani nedoufala. ♥️
klientka si přála zůstat v anonymitě

Terapie s Gali byla příjemná a přinesla mnoho uvědomění. Problém, který jsem řešila, mi vyřešila a cítila jsem úlevu už při terapii.
Děkuji a vřele doporučuji! ☺️
Lucie Vysloužilová, https://metodarus.cz/cz/lucie-vyslouzilova-6463/

🙏 naprosto fantastický náhled na určité věci. Vřele doporučuji.
díky moc 👍👍
Vojtěch Kauli Beneš

Zdravím vás,
jmenuji se Daniela a ráda bych se s vámi podělila o můj příběh, který se mi nedávno stal.
.
Před rokem a půl jsem se přestěhovala do nového bytu, do té doby jsem bydlela u rodičů, a zjistila jsem, že mi dělá obrovský problém být po setmění v bytě sama. Bála jsem se. Strašně moc jsem se bála, že za mnou někdo přijde a já nebudu mít možnost nikam utéct. Bála jsem se, že mi ten někdo ublíží.
.
Vyzkoušela jsem mnoho rad. Brala jsem si do sprchy nůž, dělala jsem dechová cvičení, dokonce jsem si zaplatila i sezení s psycholožkou, ale strach přetrvával dál. Nejhorší to bylo ve sprše, kdy nahatá a zavřená za skleněným dveřmi jsem hypnotizovala dveře z koupelny, jestli se náhodou nepohly a někdo nepřichází. A ač jsem se mohla snažit přesvědčit mou hlavu, že je to hloupost, sebevíc, strach a pud sebezáchovy se projevoval o to silněji. Jednou jsem se takto ustrašená pokoušela usnout, byla to má nejhorší noc, co jsem kdy zažila. Věřte mi.
.
Ve chvíli, kdy jsem zavřela oči, ve mě narostla taková panika, že jsem je musela hned otevřít a zkontrolovat místnost, zda jsem v ní sama. Bylo to tak vyčerpávající a já byla tak moc unavená. Došla jsem si pro světýlko, ale ani to nepomohlo, pustila jsem si hudbu k usínání, ale to bych pak neslyšela zvuky, kdyby se někdo blížil, nic nepomáhalo. Padala mi hlava únavou, oči se mi zavíraly, ale strach mě do vteřiny donutil překontrolovat ložnici. Dopadlo to tak, že jsem vyčerpáním usnula až kolem páté hodiny ranní. Bylo to příšerné.
.
Po několika měsících, od oné noci, jsem dorazila do školy o půl hodiny dříve, a že já chodím většinou na poslední chvíli. Rozhodla jsem se, že si půjdu sednout do studovny. Jenže po chvilce se za prosklenými dveřmi v chodbě objevil kouř a houstl. Domnívala jsem se, že se jedná o nějaký výzkum, jelikož tam postávali nějací muži a v klidu se bavili. Tato domněnka mě přešla ve chvíli, kdy začali agresivně bušit na dveře vedlejší třídy a řvát, že HOŘÍ. To už byla chodba tak začouzená, že nebylo vidět na krok, natož na bušící osobu. Rychle jsem naházela věci do batohu a oznámila nějaké holčině, která byla v místnosti se mnou, že asi hoří. Ta v mžiku proběhla kolem mě a byla fuč.
.
Zůstala jsem tam sama. Nikdo nás, tedy mě nepřišel varovat, alarm nebyl slyšet. Vyrazila jsem tedy do zakouřené chodby. Dýchací cesty jsem si zakryla kapucí z mikiny ale i tak jsem kašlala, oči mi slzely a i tak nebylo nic vidět. A ta chodba byla neskutečně dlouhá. Když se mi podařilo dostat se do vstupní haly, konečně jsem zaslechla alarm a zahlédla jsem hasiče. Nijak si mě nevšímali, tak jsem vyběhla ven před školu.
.
Byla jsem z tohoto zážitku v šoku, třásly se mi paže a měla jsem obrovský strach o mé nové přátele bydlící na koleji. Nikde jsem je neviděla, ty ruce se mi třásly stále víc a po škole pobíhali hasiči v přístrojích. Nikdo nás o ničem neinformoval, sami jsme si domysleli, že se s největší pravděpodobností jednalo o požární cvičení. A přesto jsem se celá cvika třásla a nemohla se zklidnit. Nešlo to. Na další cvika jsem nešla.
.
Uplakaná jsem, narazila na mou spolužačku a přijala její nabízenou pomoc.
Vzala mě k sobě na kolej a zavolala Galině. A pak se začaly dít zázraky.
.
Asi vám to ani nedokážu popsat, ale i tak se o to pokusím. Po rychlém sdělení, co se vlastně stalo, mě Galina přes telefon začala navádět, co si mám představovat, cítila jsem to láskyplné objetí, třes ustupoval spolu se šokem a já se začala uvolňovat, uzdravovat.
Po tomto telefonátu jsem plná síly odcházela na zápočty z hazené. Kterými jsem úspěšně prošla.
.
Po tomto dnu, po tomto seznámení s Galinou, a její terapii, jsem se zbavila nejen třesu a šoku z hořící budovy, ale i strachu, jež mě provázel každou noc, kterou jsem měla strávit sama v bytě.
.
Tím mé vyprávění končí a já bych chtěla vyjádřit obrovskou vděčnost a dík Galině za její pohotovost, laskavost a láskyplnost. Z celého srdce ti moc děkuju.
Daniela Schierová

Reference na terapii plodnosti

Galinu opravdu z celého ❤️ doporučuji. Po terapii s ní cítím skutečné výsledky, kterých se mi nikdy dříve a s nikým jiným nepodařilo dosáhnout. Je to síla, ale stojí to za to!
Eva Chvalovská www.evaluna.cz

Reference na ženské kruhy

Moc děkuji za včerejší ženský kruh. Bylo to úžasné, osvěžující, emotivní, svobodné, autentické… prostě boží  ♥️.
Jana Pavlíčková

Děkuju, bylo to super! Jako bychom se potkaly s dlouholetými kamarádkami u některé v obýváku a jen si místo vína zkusily meditaci ♥️ 🙂
Martina Kalousková

Galino, ještě jednou díky za včerejší společně strávený čas. Bylo to moc fajn, těším se na příští čtvrtek.
Marcela Pipková