Reference na terapii Hluboký ponor

Terapie u p. Galiny mi doslova změnila život = konečně žádné bolesti 🙏
.
Měla jsem silné bolesti krční, bederní páteře a ty mi spouštěly migrénu i několikrát do měsíce. Absolvovala jsem vyšetření, masáže, cvičení a nic nepomáhalo. Jen mi to přinášelo úlevu na pár dní či týdnů. Už jsem byla zoufalá a právě v té době jsem dostala kontakt na p. Galinu. Objednala jsem se a čekala na den, kdy proběhne terapie.
.
Její hlas po telefonu a pak následná terapie byly silným zážitkem, na který si budu dlouho pamatovat. Její chápající, laskavý a odborný přístup mi pomohly se otevřít a tím pádem vyléčit bolavou duši……od té doby jsem už neměla žádnou migrénu a bolesti páteře ustoupily.
.
Cítím se jak znovuzrozená. Jsem moc vděčná, že mi p. Galina pomohla.
Je to úžasná žena. Mohu jen vřele doporučit.
Jana Malá

Gali, využívám příležitost napsat ti recenzi na terapku: manželka mi jednoznačně potvrzuje, že od toho hlubokého ponoru už nejsem věčně nas**nej 👍👌 Navíc mě po minimálně dvou letech přestal bolet ten pravej loket 💪 (před terapkou začínal už i levej) – dokonce se ztratil jakejsi přeskakující kousek chrupavky bránící mi se o loket normálně opřít 😲 Takže SUPER❣️ 😍🤩
Jarek Rybenský

Vybrala jsem si terapii od Galiny – hluboký ponor, protože mám ráda hluboké a účinné terapie. Řešily jsme stále se opakující situaci v mém životě. Galina šla rovnou k věci, jak slibovala a dovedla mě do mých vzpomínek, pocitů a obrazů z dětství a vedla mě k tomu, abych je uzdravila. Nečekaně se k tomu tématu objevilo mnoho souvislostí a Galina mě trpělivě vedla k nalezení vlastní jistoty, přijetí a síly. Objevilo se mnoho AHA momentů a pochopila jsem ty situace z nového úhlu pohledu a vím, že už mě ta dávná minulost nemusí zatěžovat. Moc se mi líbilo, že jsem si v dětství našla osobu, která mi doplnila lásku a podporu, která mi tam chyběla a ráda se do této energie vracím i teď.

.

Galina byla moc milá a má nadání pro nalezení a vyléčení problému přímo u kořene. Doporučuji tuto terapii všem, kdo chtějí udělat změnu ve svém životě a zbavit se stále se opakující nepříjemné situace. Moc děkuji ♥  

Michaela Huňková

Ke Galině na terapii jsem se objednala z důvodu stále se opakující situace v mém životě. Po úvodní konzultaci jsme vybraly Hluboký ponor a pustily se hned do práce. Galina jde při terapiích přímo ke kořenu příčiny, je však při vedení velmi citlivá a nechává dostatek prostoru pro prožití a zpracování situací, které se postupně vynořují. Měla jsem možnost dané situace nahlédnout z jiného úhlu, rozkrýt příčiny a zažila několik AHA momentů. Terapie byla pro mě emočně velmi silná. Dozvuky jsem cítila ještě po dobu několika dalších dnů, kdy mi přicházely další AHA momenty a zároveň se prohluboval pocit smíření a vyrovnání. Terapii bych doporučila každému, kdo chce udělat změnu ve svém životě a podívat se do svého nitra, přímo ke kořenu daného problému. Děkuji.

Šárka Smrčková www.sarkasmrckova.cz

Můj problém ve vztahu s partnerem trval velmi dlouho, za tu dobu jsem absolvovala opravdu mnoho terapií, včetně párové a také koučovací sezení. Probrečela jsem nespočet kapesníků a nikam to nevedlo. Kamarádka mi doporučila terapii s Galinou. Zavolaly jsme si, když jsem byla na chalupě a procházela jsem se v oblíbeném lese. Galina byla velmi empatická a výborně mi naslouchala. Hlava ví, dokáže si odůvodnit co a proč, ale v situacích, které mi nebyly nakloněny, jsem nedokázala reagovat, tak jak bych si přála. Až s Galinou mám pocit, že se mi podařilo odblokovat vnitřního autopilota, který se mi spouštěl ve stresu. Po terapii jsem se cítila lehká, nesmírně se mi ulevilo. Ve vypjatých situacích se nyní opírám o to, co jsem se v terapii naučila. Už jednám jinak.

Pavlína

Terapie s Galinou šla do hloubky. Společně jsme rozpustily negativní emoce spojené s danou situací. Po té jsem cítila úlevu, klid a celkové vyladění ve svém životě. 

Lucka

Sezení s Galinkou bylo velmi lehce zároveň velmi citlivě vedené. Od stěžejního tématu jsme se spolu dostaly k mnoha důležitým vjemům a prožitkům, které jsem mohla dobře procítit, pochopit a uznat. Gali mi dala opravdu mnoho podpory najít a pochopit velmi zásadní děje v mé rodině, v historii žen mého rodu. Na terapii teď dokážu velmi dobře stavět své další kroky k léčení svého životního příběhu. Sezení a terapii s Gali opravdu velmi doporučuji každé ženě, která touží po citlivé, laskavé a zároveň hluboké a intenzivní zkušenosti. 

Jarmila Matičková www.springlover.cz

K terapii mě volala touha po tom, jít k sobě blíž – jít hloub, vzít si nazpět svou sílu v situacích, kde se cítím bezmocná. A tohle přání se mi teď i pomalu plní – díky Galiny přímému a hlubokému přístupu a práci s tělem jsem po letech rozšmodrchala kus velkého uzlu a došla blíž k sobě.
Ne celý, ale dalo mi to velkou nápovědu a ukázalo směr, díky kterému vím, jak rozuzlovávat dál. Začala jsem vidět mnoho souvislostí, které mi byly do té doby skryté. Dneska vidím zas o trochu víc jasněji – terapie s Galinou mi pomohla na cestě k přebírání si své síly nazpět – skrze prožití si emocí, kterých jsem se bála a potlačovala je do kouta. Cítila jsem důvěru a radost z toho společného času a práce! Galiny vedení mi je blízké – citlivé, ale přímé a hluboké. Celé mi to dávalo velký smysl. A úlevu, když po dlouhé době a pátrání ve své duši konečně vidím to AHA ☀️
Kateřina Matušková

Terapii s Galinou jsem si vybral, protože její vyprávění o metodě, kterou používá, mi přišlo natolik záhadné, pro mě neznámé a nelogické, že jsem si řekl, že to musím zkusit. Navíc už delší dobu jsem tušil, že všechny letité rehabilitace a cvičení nejsou všechny dílky skládačky, ale něco tam chybí.

Věci jako Reiki apod. už jsem zažil, vím, že fungují (i když netuším jak:-)), ovšem v mém případě pouze krátkodobě. Takže nezbývalo než dát Galině důvěru, vypustit pochybnosti a otevřít mysl..
I když stále nevím, jak je to možné, tak hned od začátku jsem v bolavých místech cítil teplo. V rozhovoru jsme se vydali nejprve do slepé uličky, ovšem při změně směru jsme se dostali do místa, kde jsem si uvědomil, že bolesti najednou nejsou. Bylo to velmi zvláštní a zároveň uklidňující. Po ukončení rozhovoru jsem asi na hodinu usnul…
Moje problémy zcela nezmizely, ale z cca 80% ano. Zbytek bude asi na těch rehabilitacích a cvičeních. A nebo na dalším rozhovoru s Galinou? 🙂

 Dodatek GV: Bolesti vznikly po úrazu, který se stal přibližně před 20ti lety a klienta provázely celou dobu. Absolvoval neurologická vyšetření i mnoho rehabilitací. Tento výsledek je po 1 hodině telefonické spolupráce. 

Zpráva po dvou měsících od terapie: Ahoj Galino. Jsem ok, překvapivě je to (s nohou) čím dál lepší. I přes aktuální vysokou zátěž se případné bolesti neliší od té druhé nohy. Je to fakt zvláštní. Jasně, občas to zabolí, ale je to prostě jiné…

Martin

 

Gali, moc Ti děkuji za dnešní cestu a vedení. Máš dar, vědomosti, zkušenosti, vhledy. Moc se mi ulevilo. Mé srdce plesá. A nejvíc, nejvíc mne dostalo to, jak jsi před sezením vybírala vůní a vybrala patchouli, mé nejoblíbenější, aniž by jsi věděla. Ale Tvé nacitěni a napojení, vhledy jsou neomylné a přesné. Fakt mazec. Jsem cajk.❤️😘
Jarmila Hurtová

Paní Galina je moc milá dáma a po pár úvodních větách člověk pochopí, že jde o ženu, která přesně ví, co dělat. Nejprve jsem si říkala, že terapie po telefonu je divná, ale velmi rychle jsem změnila názor. V dnešní uspěchané době to je přesně to, co jsem potřebovala.
Řešila jsem dlouhodobě vleklé problémy s mamkou, nerozuměly jsme si, nechápala jsem ji a neuměla s ní jednat. Odstěhovala jsem se od rodičů velmi brzy, protože matka se nechovala jako matka a roky jsem jí měla za zlé, jaké dětství mi připravila. Nejevila valný zájem ani o svá vnoučata a to bylo další želízko do ohniště mého vzteku, který jsem ale dusila v sobě. Vyústil v nepěkné zdravotní problémy ale vztah s mamkou stejně neřešil.
Až Galina mi pomohla vše rozklíčovat a za to jsem jí vděčná. Samozřejmě vše se usazuje postupně a nic není hned, ale už jsem v ty změny, které po terapii s Galinou nastaly, ani nedoufala. ♥️
klientka si přála zůstat v anonymitě

Terapie s Gali byla příjemná a přinesla mnoho uvědomění. Problém, který jsem řešila, mi vyřešila a cítila jsem úlevu už při terapii.
Děkuji a vřele doporučuji! ☺️
Lucie Vysloužilová, https://metodarus.cz/cz/lucie-vyslouzilova-6463/

🙏 naprosto fantastický náhled na určité věci. Vřele doporučuji.
díky moc 👍👍
Vojtěch Kauli Beneš

Dobrý den, Galino, 
chci Vám tímto moc poděkovat za Váš čas a energii, kterou jste mi před nedávnem věnovala v RůznoRadosti. Bylo to teda pro mě obrovské setkání, které mi otevřelo oči! Už jen tím, co jste mi řekla, než začala terapie jako taková. Však víte, co myslím – ty hranice – moje i hranice ostatních! Jako musím Vám říct, že od té doby si na to dávám takový pozor, jako nikdy před tím, jakože se snažím vnímat více, kde jsou ty moje, ale zároveň být ohleduplná vůči těm hranicím ostatních. Což do doby, než jsem Vás poznala, jsem myslela, že to celou dobu přece dělám dobře – ale Vy jste mi otevřela oči. Díky za to, i když v ten moment, jsem měla chuť utéct – ale to bylo potřeba zažít!!! Děkuju!!!  
.
No a ten hluboký ponor – tak to byla jízda! To jsem vůbec nečekala, ačkoliv jsem věděla, do čeho jdu, protože už jsem měla s něčím podobným zkušenost, tak to Vaše empatické a jemné vedení, to jsem potřebovala.
.
Potřebovala bych Vás domů, nebo aspoň Vás dostat v mini verzi do mé hlavy, abyste mi dělala každodenně průvodce mým životem a touhle cestou sebepoznání, sebehledání. Že byste mi vždycky našeptávala do ouška, když by se blížila nějaké bouře, že byste mě chytla jemně za rameno a řekla: Lindo, jsem tu pro Vás, pojďme se do toho spolu zase ponořit! Zvládneme to! Tuhle bouři překonáme, jako vždycky!
.
Ale víte co, sice nemám Vaši mini verzi, ale ukázala jste mi, že si takovou mini verzi můžu udělat sama ze sebe – a tak to dělám, když se něco blíží, to, co jste mě naučila na terapii, tak se snažím aktivně používat, aktivně se podpořit a ponořit do příjemných pocitů a do těch hebkých obláčků. Občas to zabere, občas teda to trochu vrže, ale důvěřuji procesu a věřím, že se to bude lepšit a že se to bude fixovat čím dál víc. Jen vytrvat. 
.
Ale co mě nejvíc fascinovalo je to, co se stalo ve vztahu k mé mamince – to bylo to, co jsme řešily – od té doby jsem se přestala mamce vyhýbat. Když jsem byla na terapii s Vámi, říkala jsem, že s mamkou jsem utnula vztahy na minimum, že se nevídáme. Dokonce to bylo i tak, že když jsem ji potkala někde na ulici náhodou, tak jsem se otočila nebo zkrátka se jakkoliv snažila vyhnout setkání.
.
A teď – dobrovolně ji navštěvuji s mými dětmi, které ji mají moc rády, ale zároveň, když cítím, že už překračuje moje hranice, dokážu se s respektem vůči ní i vůči sobě prostě za sebe postavit a v klidu odejít, když už cítím, že toho je moc. To jsem předtím nedokázala. A tímhle předávám i svým dětem informaci o tom, jak se nenechat zmanipulovat , jak si ustát svůj názor, ale zároveň respektovat názor druhého, jak si udržet své hranice, v klidu, ale důsledně. Můj starší syn (3 roky) na moji mamku reaguje opravdu bravůrně, když moje mamka ho do něčeho tlačí nebo po něm něco chce,  a on s tím nesouhlasí, tak jí odpoví: „Ne, babičko, děkuji, nechci, ale respektuji Tvůj názor.“ A dál si dělá, co potřebuje.
.
A moje mamka? Ta samozřejmě s takovou reakcí naprosto nesouhlasí a nadává, říká, že je můj syn drzý, ale já už se přestala obhajovat, nemám potřebu moji mamku přesvědčovat, že to, jak to vnímá, tak není, respektuji její názor, ale zároveň jsem silná ve svém přesvědčení a vím, že to, co dělám, dělám s tím nejlepším vědomím a svědomím. A mamce už jen říkám, chápu Tě mami, že to máš jinak, ale já jsem si jistá, že jsem skvělá, taková jaká jsem. Dokonce jsem mamku objala, když mě opět poučovala, co dělám blbě, a jak jinak bych to měla dělat. V ten moment to ve měn bublalo, ale já udělala opak toho, co jsem byla doposud zvyklá – mamku jsem objala a řekla jsem jí, že ji mám moc ráda a že děkuji, že se o nás tolik stará, ale že já jsem si jistá, že jak to dělám já, že tak je to pro mě nejlepší. 
.
No co víc dodat – mamka se vůbec nezměnila, ale o tom ten život přeci není, je přeci o tom, abychom se každý z nás zaměřil sám na sebe, na svoje pocity, na svoje hranice, na svoje chování, na svoje celá já a tomu věnovali veškerou pozornost a péči, není to o tom měnit druhé k obrazu svému – je to o tom – měnit sebe tak, abychom rozdávali sobě lásku, respekt a pochopení, a plnili sebe energií, kterou pak můžeme předávat ostatním – a pak už je to zase na těch druhých, co si z toho vezmou a zda vůbec – to už není naše zodpovědnost. Naše zodpovědnost jsme my sami! 
.
Galino, a já Vám moc děkuji nesmírně moc za to, že jsem Vás potkala. I to je článek sám o sobě – všechno se děje za nějakým účelem, i to, kam chodíme k lékaři – protože u lékaře jsem Vás potkala na nástěnce na plakátku – kdybych chodila k jinému, možná dodnes nevím, že někdo jako Vy existuje! 
Děkuji ze srdce – a těším se na další společný ponor – již brzy! 
Linda

Paní Galina Vavrušková je úžasná žena a velká profesionálka s laskavým srdcem. Mám pocit, jako bych ji znala už dlouho, cítila jsem k ní velkou důvěru, přitom jsme se poznaly až při první terapii.
.
Mám za sebou už kus cesty osobnostního rozvoje, ale někdy si člověk sám nepomůže. Proto jsem oslovila paní Galinu a spolu jsme v rámci dvou terapií pročistily mojí rodovou linii ze strany obou rodičů, dostaly ze mě hluboko uvězněné zbytky emocí a odhodily pomyslný těžký kámen. Tyto dvě terapie mi jako ty poslední dva dílky puzzle zapadly na místo…cvak a je to dokonalé…
.
Gali, velmi děkuji❤️ a doporučuji tě všem, kdo chtějí žít v lehkosti, zdraví a radosti. Stojí to za to.❤️
Lenka Malá, www.koucka-lenka.cz

Nejprve ještě jednou moc děkuji. Bylo to krásné a silné.
.
První minuty po naší společné práci jsem se vznášela úlevou a pak se šla vysprchovat. Najednou nastoupil pocit, že si po sprše musím namazat záda a místa po křídlech, která mi kdysi dávno někdo vyrval. Možná odstřihl, ale spíš vyrval. Hlavně na té pravé straně, jak jsi správně vycítila při terapii.
A pak už jsem šla tím dnem v pohodě dál. Další dny ani syn nezakašlal, ale stejně jsem zjistila, že je to „překvapivě“ o mně.
Cítím, že se naše energetické pole změnilo a nebude dál už důvod, aby kašlal z emocionálních důvodů.
.
Cítím, že se něco změnilo. Minimálně u mě – jsi první, kdo mi konečně vysvětlil, co může způsobovat ty jeho záchvaty kašle. A i díky Tvému vysvětlení mi došlo, proč mě trápí už víc než rok dermatitida. Ta se tedy úžasně za ten týden od našeho telefonického setkání zklidnila.
.
Už jen to, že vím, že některé zdravotní obtíže může spustit zdánlivá podobnost situace, mi dalo znovu křídla.
.
Ach ta úleva. Fakt moc děkuji a těším se na další terapie.
Ing. Veronika Hanzlíková, www.veronikahanzlikova.cz

Reference na terapii Odstranění strachu a úzkosti

Zdravím vás,
jmenuji se Daniela a ráda bych se s vámi podělila o můj příběh, který se mi nedávno stal.
.
Před rokem a půl jsem se přestěhovala do nového bytu, do té doby jsem bydlela u rodičů, a zjistila jsem, že mi dělá obrovský problém být po setmění v bytě sama. Bála jsem se. Strašně moc jsem se bála, že za mnou někdo přijde a já nebudu mít možnost nikam utéct. Bála jsem se, že mi ten někdo ublíží.
.
Vyzkoušela jsem mnoho rad. Brala jsem si do sprchy nůž, dělala jsem dechová cvičení, dokonce jsem si zaplatila i sezení s psycholožkou, ale strach přetrvával dál. Nejhorší to bylo ve sprše, kdy nahatá a zavřená za skleněným dveřmi jsem hypnotizovala dveře z koupelny, jestli se náhodou nepohly a někdo nepřichází. A ač jsem se mohla snažit přesvědčit mou hlavu, že je to hloupost, sebevíc, strach a pud sebezáchovy se projevoval o to silněji. Jednou jsem se takto ustrašená pokoušela usnout, byla to má nejhorší noc, co jsem kdy zažila. Věřte mi.
.
Ve chvíli, kdy jsem zavřela oči, ve mě narostla taková panika, že jsem je musela hned otevřít a zkontrolovat místnost, zda jsem v ní sama. Bylo to tak vyčerpávající a já byla tak moc unavená. Došla jsem si pro světýlko, ale ani to nepomohlo, pustila jsem si hudbu k usínání, ale to bych pak neslyšela zvuky, kdyby se někdo blížil, nic nepomáhalo. Padala mi hlava únavou, oči se mi zavíraly, ale strach mě do vteřiny donutil překontrolovat ložnici. Dopadlo to tak, že jsem vyčerpáním usnula až kolem páté hodiny ranní. Bylo to příšerné.
.
Po několika měsících, od oné noci, jsem dorazila do školy o půl hodiny dříve, a že já chodím většinou na poslední chvíli. Rozhodla jsem se, že si půjdu sednout do studovny. Jenže po chvilce se za prosklenými dveřmi v chodbě objevil kouř a houstl. Domnívala jsem se, že se jedná o nějaký výzkum, jelikož tam postávali nějací muži a v klidu se bavili. Tato domněnka mě přešla ve chvíli, kdy začali agresivně bušit na dveře vedlejší třídy a řvát, že HOŘÍ. To už byla chodba tak začouzená, že nebylo vidět na krok, natož na bušící osobu. Rychle jsem naházela věci do batohu a oznámila nějaké holčině, která byla v místnosti se mnou, že asi hoří. Ta v mžiku proběhla kolem mě a byla fuč.
.
Zůstala jsem tam sama. Nikdo nás, tedy mě nepřišel varovat, alarm nebyl slyšet. Vyrazila jsem tedy do zakouřené chodby. Dýchací cesty jsem si zakryla kapucí z mikiny ale i tak jsem kašlala, oči mi slzely a i tak nebylo nic vidět. A ta chodba byla neskutečně dlouhá. Když se mi podařilo dostat se do vstupní haly, konečně jsem zaslechla alarm a zahlédla jsem hasiče. Nijak si mě nevšímali, tak jsem vyběhla ven před školu.
.
Byla jsem z tohoto zážitku v šoku, třásly se mi paže a měla jsem obrovský strach o mé nové přátele bydlící na koleji. Nikde jsem je neviděla, ty ruce se mi třásly stále víc a po škole pobíhali hasiči v přístrojích. Nikdo nás o ničem neinformoval, sami jsme si domysleli, že se s největší pravděpodobností jednalo o požární cvičení. A přesto jsem se celá cvika třásla a nemohla se zklidnit. Nešlo to. Na další cvika jsem nešla.
.
Uplakaná jsem, narazila na mou spolužačku a přijala její nabízenou pomoc.
Vzala mě k sobě na kolej a zavolala Galině. A pak se začaly dít zázraky.
.
Asi vám to ani nedokážu popsat, ale i tak se o to pokusím. Po rychlém sdělení, co se vlastně stalo, mě Galina přes telefon začala navádět, co si mám představovat, cítila jsem to láskyplné objetí, třes ustupoval spolu se šokem a já se začala uvolňovat, uzdravovat.
Po tomto telefonátu jsem plná síly odcházela na zápočty z hazené. Kterými jsem úspěšně prošla.
.
Po tomto dnu, po tomto seznámení s Galinou, a její terapii, jsem se zbavila nejen třesu a šoku z hořící budovy, ale i strachu, jež mě provázel každou noc, kterou jsem měla strávit sama v bytě.
.
Tím mé vyprávění končí a já bych chtěla vyjádřit obrovskou vděčnost a dík Galině za její pohotovost, laskavost a láskyplnost. Z celého srdce ti moc děkuju.
.
Daniela Schierová

Dobrý den Galino, chtěla bych Vám mooooooc poděkovat za váš telefon a za vaši práci 🤗🤗🤗
Volaly jsme si v úterý, kdy jsem měla za sebou více než před měsícem prodělanou panickou ataku a od té doby jsem trpěla úzkostmi a nebyla schopna sama fungovat.
Od vašeho telefonu jsem šťastná, klidná, funguji sama bez problémů 🤗🤗🤗
DĚKUJU MOC 🤗🤗🤗
.
Za 14 dní odletám do Porta a půjdu s kamarády pěšky asi 300 kilometrů do Santiaga de Compostela, bez vás bych toho nebyla schopna 🤗🤗🤗
Věřím, že i tam přijde mnoho aha momentu, ale už teď vím, že se s vámi do budoucna chci opět spojit a odlupovat další a další slupky a poznávat nejen sama sebe.
Je to ohromný milník v mém životě.
DĚKUJU 🤗 JSTE KOUZELNICE 🤗🤗🤗
Veronika

Galina umí krásně intuitivně poznat, co člověk v sobě cítí a správným zvolením techniky jemně navést k řešení vnitřních problémů. Díky Galině jsem objevila své velké vnitřní strachy. Bála jsem se na ně jen pohlédnout, ale nakonec mi pomohla nejen se na ně zpříma podívat, ale také s nimi pracovat a brát je jako pomocníky, kteří mi ukazují mou cestu. Děkuji.
.
Alena T.
Alena T.

Reference na Čtení z karet

Teda Gali, musím říct, že nápad celé to nahrát a možnost znovu se na to podívat, je geniální. Jednak vidět sebe, že nějak vypadám, ale úplně jinak prožívám, je dost zajímavé 😄  Druhá věc – napodruhé jsem některé věci OPRAVDU slyšela a pochopila naplno. Ještě proběhlo několik aha momentů a chytala jsem se za hlavu 😁
Děkuji za Tvé laskavé, upřímné vedení🙏  Tyhle věci mě fakt baví, jak fungují. Jak ty odpovědi v sobě máme a cítíme je, jenom potřebujeme trochu “nakopnout” zvenčí. A pak přichází ta úúúúleva a lehkost a radost a pochopení sebe sama a souvislostí  😊🙏
Tys mi tak pomohla, děkuji děkuji moc 🙏🙏
.
Markéta Patáčiková

On-line čtení karet proběhlo. Pro mne, jako nevěřícího Tomáše, který všechno co se děje kolem analyzuje, probírá, přemýšlí, rozebírá ze všech stran. Pomáhá, to bylo neuvěřitelný. Už nepřemýšlím, jak to udělala, jak to věděla. Je mi to záhadou. Něco funguje mezi nebem a zemí. A mě to otevřelo oči, srdce zaplesalo, že i když na můj vkus to mohlo být i dříve, přišlo to teď, tak to asi tak mělo být a neřeším(už). 😂
Děkuji, děkuji Galinko. Z celého srdce doporučuji výklad on-line 🥰
.
Naďa Ježková

Galino, moc děkuju za karty online. Je to zhuštěná plnohodnotná terapie. A za tyhle peníze je to zadarmo. Vracím se k nahrávce a daří se mi zjemňovat přístup k tělu. Jsi borka největší, radost tě znát!
.
Hanka Beranová, https://hanaberanova.cz/

Gali. Tvůj výklad byl úžasný, jiný 🤩 Dokázala jsem se u tebe krásně uvolnit. Zasmály jsme se a hlavně to, co mě tíží, se ukázalo. Cítím jiný směr a to se potvrdilo než…..děkuji za tebe 💙 Karty a tvá energie pecka 😁👍🥳
.
Lenka Balcarová, www.screenlife.cz Biorezonanční diagnostika

Dobrý den Gali,

pro mě, analytického člověka, byl výklad karet krásné pohlazení po duši. Cítila jsem se moc dobře 🥰  Spousta mých tušení se mi potvrdila a jsem ráda, že to, co mi celou dobu našeptává můj mozek, mi teď skrze karty potvrdila i má duše.
A karta na závěr mě úplně rozsekala….přesné zrcadlo mého nitra 💗
Tahle „terapie“ i Vaše energie jsou TOP. Doporučuji a moc děkuji
.
Hana Petrášová

Milá Gali, děkuji ještě jednou za úžasný výklad. V minulosti jsem navštívila několik kartářek na výklad karet. Když jsem zjistila, že se zabýváš výklady karet, byla jsem zvědavá jakým způsobem probíhají… Wow… Něco takového jsem ještě nezažila. Přirozeně jsi mě zapojila do výkladu, no to, co se dělo, se nedá popsat… Ještě teď cítím, jak to se mnou rezonuje, bílé a žluté světlo, které prošlo mým tělem i vně, a stále vnímám vlající vlasy anděla.. Ty jsi anděl děkuji
.
Jana

Reference na terapii plodnosti

Galinu opravdu z celého ❤️ doporučuji. Po terapii s ní cítím skutečné výsledky, kterých se mi nikdy dříve a s nikým jiným nepodařilo dosáhnout. Je to síla, ale stojí to za to!
Eva Chvalovská www.evaluna.cz

Reference na ženské kruhy

Moc děkuji za včerejší ženský kruh. Bylo to úžasné, osvěžující, emotivní, svobodné, autentické… prostě boží  ♥️.
Jana Pavlíčková

Děkuju, bylo to super! Jako bychom se potkaly s dlouholetými kamarádkami u některé v obýváku a jen si místo vína zkusily meditaci ♥️ 🙂
Martina Kalousková

Milá Gali, díky patří tobě za péči,  kterou jsi nám dala. Naše první setkání bylo před více jak půl rokem. Bylo to v době,  kdy jsem se cítila úplně ztracená a nešťastná.  Nerozuměla jsem sama sobě a nevěděla jsem co dál. V pravý čas jsi mi vstoupila do života a spolu s tebou parta úžasných žen.  Najednou vše začalo do sebe zapadat jako skládačka a já před sebou konečně viděla cestu. Naučila jsem se, jak si vážit sebe sama, o zrcadlení mých činů, o sebelásce, o relaxaci a pochopení různých životnich situaci.
Potkala jsem skvělou partu úžasných žen. Ač jsme každá jiná, máme si stále co říct a to je moc fajn. Pokud jsem chtěla něco řešit, řešila jsem a pokud ne, brala jsem to jako relax . Za mně to vše přišlo  tak jak mělo a jsem opravdu vděčná.  Život je náhoda, a nebo vlastně  neeee?
Marcela Pipková

Gali, chci moc poděkovat za včerejší „komorní“ ženský kruh. Kromě toho, že to bylo velmi příjemné, to pro mě bylo ušité na míru. Otevřely se mi nové obzory a já teď jakoby lusknutím prstů vím, kam chci dál směřovat. Dnes ráno před šestou, když jsem se procházela se psem, jsem se usmívala a cítila jako čerstvě zamilovaná. A já jsem – zase znova sama do sebe… Děkuji ❤️
Oli

Milá Gali,
chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za dnešní celodenní setkání Ženských kruhů.
Moc hezky jsem si to užila, objevila v sobě další nová zákoutí a odnesla si spoustu obohacení 😌 Tvé vedení je nenásilné, citlivé a Tvé postřehy originální a hluboké. Vytváříš bezpečný prostor pro každého (resp. pro každou 😉) a své vhledy nevnucuješ, necháváš druhé, aby s nimi zarezonovaly nebo zkrátka ne. Tuto svobodu a volné plynutí vnímám jako nesmírně ohleduplné a jemné k nám účastnícím.
.
Děkuju Ti za to, že se o své dary takto velkoryse dělíš a že se svému poslání věnuješ.
Máš v sobě mnoho pokladů, kterými druhým usnadňuješ žití ❤️
Bylo mi velkým potěšením a těším se brzy na viděnou 🌞
Kateřina