každý problém má řešení

S čím se na mě můžeš obrátit?

 

S jakýmkoliv problémem, který tě trápí a ať děláš, co děláš, nelepší se to. Např.:

 • psychické problémy (úzkosti, stresy, deprese, panické ataky)
 • zdravotní obtíže (alergie, bolesti, zubní, gynekologické obtíže, kožní nemoci, atd.)
 • vztahové trable
 • pracovní problémy

 

Kde už se dlouho trápíš a nevíš, jak dál?

 • jsi nespokojená ve vztahu? Už nemůžeš dál a nutíš partnera, aby se změnil?
 • v práci je dusno, ale odejít nechceš?
 • nerada navštěvuješ mámu a tátu?
 • něčí chování tě vytáčí do běla?
 • máš zdravotní problémy a doktoři si neví rady?
 • tvoje dítě má velké úzkosti a nechceš to řešit chemickými léky?
 • máš strach vystoupit z komfortní zóny?

Zavolej na tel. 775 957 110 a objednej se na terapii. Už po té hodině se budeš cítit lépe.

Nabízím tyto terapie

 Terapie pro ostranění strachu a úzkosti

Trápí tě strachy, úzkosti, panické ataky nebo tréma? Bojíš se udělat důležitý životní krok, vystoupit na veřejnosti, jít na pracovní pohovor nebo tě čekají důležité závody?

Naučím tě účinný způsob, jak se strachem pracovat. Můžeš ho pak použít, kdyby se strach ještě náhodou objevil. Vše si během našeho online setkání zažiješ. 

Terapie probíhá po telefonu a trvá 60 min. Po terapii strach zmizí a tobě se uleví. Tak už se netrap a objednej se teď.  

Cena terapie je 2 200 Kč / 60 min. Nabízím 10 minut zdarma před objednáním termínu, abys věděl/a, zda je terapie vhodná i pro tebe.

 Hluboký ponor 

Opakují se ti nepříjemné situace a nevíš, jak to změnit? Štve tě šéf, partner/ka, sousedi? Máš opakované zdravotní obtíže a lékaři nic nemohou najít? 

Ozvi se, uděláme si výlet ke kořenům problému. Rozpustíme dávné bloky, o kterých nejspíš už ani nevíš. Často v našem těle zůstanou zapsané náročné situace, které jsme neuměli tehdy vyřešit. Teď se hlásí o slovo a budou to dělat tak dlouho, dokud to neopravíš. Samo se to nevyřeší. Umím najít rychle cestu a opravit „poškozené“ místo.

Čtení z karet

Rychlá pomoc, když se nemůžeš rozhodnout.

 • Váháš, zda máš změnit práci, protože se tam necítíš dobře?
 • Nevíš, zda odejít od partnera, nebo ještě na vztahu pracovat?
 • Jsi už unavená z věčného přemýšlení o všech možnostech?

Nabízím ti odpovědi přímo z tvého podvědomí. Celý život ti někdo říkal, co máš dělat – rodiče, učitelé… Tak je těžké, najednou vědět, co je pro TEBE to nejlepší.

Pomocí obrázků tě dovedu k jasnému pocitu, že už víš, co máš udělat.

Po objednání ti pošlu pokyny, jak se spojíme. Výklad probíhá online videohovorem a po jeho skončení dostaneš nahrávku, ve které můžeš najít další AHA momenty. Délka 40 min.

Cena 1 200 Kč

Terapie na podporu plodnosti

Už dlouho toužíš po miminku a stále nepřichází? Z milování s partnerem zmizela radost a spontánnost a stala se z toho kontrolovaná činnost s jediným cílem?

Než začneš trápit svoje tělo hormonálními koktejly, podívej se nejdřív do svého podvědomí. Pokud máš v sobě nezpracované bloky, umělé oplodnění je nepřerazí.

Buď k sobě laskavá. Chceš pečovat o bezbranného tvorečka? Proč by se měl narodit ženě, která na sebe tlačí, místo aby vnímala laskavě své potřeby??

Teď už vím, že mě dávná minulost nemusí zatěžovat

„Vybrala jsem si terapii od Galiny – hluboký ponor, protože mám ráda hluboké a účinné terapie. Řešily jsme stále se opakující situaci v mém životě. Galina šla rovnou k věci, jak slibovala a dovedla mě do mých vzpomínek, pocitů a obrazů z dětství a vedla mě k tomu, abych je uzdravila. Nečekaně se k tomu tématu objevilo mnoho souvislostí a Galina mě trpělivě vedla k nalezení vlastní jistoty, přijetí a síly.

Objevilo se mnoho AHA momentů a pochopila jsem ty situace z nového úhlu pohledu a vím, že už mě ta dávná minulost nemusí zatěžovat. Moc se mi líbilo, že jsem si v dětství našla osobu, která mi doplnila lásku a podporu, která mi tam chyběla a ráda se do této energie vracím i teď. Galina byla moc milá a má nadání pro nalezení a vyléčení problému přímo u kořene. Doporučuji tuto terapii všem, kdo chtějí udělat změnu ve svém životě a zbavit se stále se opakující nepříjemné situace. Moc děkuji ♥ „

Michaela Huňková