každý problém má řešení

Kdy pomohou terapie…

Všude, kde cítíš nepříjemné emoce. Takhle jednoduché to je. Nemusíš trpět. Nemusíš to vydržet.

Říkáš si, že to ještě není tak zlé? Že ostatní jsou na tom hůř?

A jak dlouho to chceš takhle mít?

 

Vím, jaké to je, když…

  • se rozvádíš, i když sis myslela, že spolu budete „šťastně až do smrti“
  • měníš práci a bojíš se toho nového
  • si nerozumíš se svými blízkými
  • tě něčí chování vytáčí do běla
  • máš zdravotní problémy a doktoři si neví rady
  • má tvoje dítě velké úzkosti a nechceš to řešit chemickými léky
  • máš strach vystoupit z komfortní zóny

A mnoho dalšího. Společně se můžeme podívat, co trápí tebe. A pak to změnit k lepšímu.

Nabízím tyto terapie

 Terapie pro ostranění strachu a úzkosti

Trápí tě strachy, úzkosti, tréma? Bojíš se udělat další krok, vystoupit na veřejnosti, jít na pracovní pohovor nebo tě čekají důležité závody?

Potkáme se s tvým strachem a popovídáme si s ním. Neboj, budu s tebou. Uvidíš, že pak zmizí, nebo se z něj stane tvůj ochránce. Udělej si nerušený čas jen pro sebe přibližně na 60 minut. Nemusíš nikam daleko jezdit na setkání. V domluvený čas si zavoláme.

Úlevu cítíš hned při terapii. Navíc se naučíš účinný způsob, jak se strachem pracovat.

Cena terapie je 2 200Kč. Nabízím 15 minut zdarma před objednáním termínu, abys věděl/a, zda je terapie pro tebe.

 Hluboký ponor 

Opakují se ti nepříjemné situace a nevíš, jak to změnit? Štve tě šéf, partner/ka, sousedi? Máš opakované zdravotní obtíže a lékaři nic nemohou najít? 

Ozvi se, uděláme si výlet ke kořenům problému. Rozpustíme dávné bloky, o kterých nejspíš už ani nevíš. Často v našem těle zůstanou zapsané náročné situace, které jsme neuměli tehdy vyřešit. Teď se hlásí o slovo a budou to dělat tak dlouho, dokud to neopravíš. Samo se to nevyřeší. Umím najít rychle cestu a opravit „poškozené“ místo.

Čtení z karet

Rychlá pomoc, když se nemůžeš rozhodnout.

  • Váháš, zda máš změnit práci, protože se tam necítíš dobře?
  • Nevíš, zda odejít od partnera, nebo ještě na vztahu pracovat?
  • Jsi už unavená z věčného přemýšlení o všech možnostech?

Nabízím ti odpovědi přímo z tvého podvědomí. Celý život ti někdo říkal, co máš dělat – rodiče, učitelé… Tak je těžké, najednou vědět, co je pro TEBE to nejlepší.

Pomocí obrázků tě dovedu k jasnému pocitu, že už víš, co máš udělat.

Spojíme se videohovorem přes WhatsApp nebo Messenger. Zvládneme to za 30 min.

Cena je 500 Kč. Objednej se na tel. 775 957 110.

Terapie na podporu plodnosti

Už dlouho toužíš po miminku a stále nepřichází? Z milování s partnerem zmizela radost a spontánnost a stala se z toho kontrolovaná činnost s jediným cílem?

Než začneš trápit svoje tělo hormonálními koktejly, podívej se nejdřív do svého podvědomí. Pokud máš v sobě nezpracované bloky, umělé oplodnění je nepřerazí.

Buď k sobě laskavá. Chceš pečovat o bezbranného tvorečka? Proč by se měl narodit ženě, která na sebe tlačí, místo aby vnímala laskavě své potřeby??

Teď už vím, že mě dávná minulost nemusí zatěžovat

„Vybrala jsem si terapii od Galiny – hluboký ponor, protože mám ráda hluboké a účinné terapie. Řešily jsme stále se opakující situaci v mém životě. Galina šla rovnou k věci, jak slibovala a dovedla mě do mých vzpomínek, pocitů a obrazů z dětství a vedla mě k tomu, abych je uzdravila. Nečekaně se k tomu tématu objevilo mnoho souvislostí a Galina mě trpělivě vedla k nalezení vlastní jistoty, přijetí a síly.

Objevilo se mnoho AHA momentů a pochopila jsem ty situace z nového úhlu pohledu a vím, že už mě ta dávná minulost nemusí zatěžovat. Moc se mi líbilo, že jsem si v dětství našla osobu, která mi doplnila lásku a podporu, která mi tam chyběla a ráda se do této energie vracím i teď. Galina byla moc milá a má nadání pro nalezení a vyléčení problému přímo u kořene. Doporučuji tuto terapii všem, kdo chtějí udělat změnu ve svém životě a zbavit se stále se opakující nepříjemné situace. Moc děkuji ♥ „

Michaela Huňková