Vyvedu tě z mlhy

Kdy pomohou terapie…

Všude, kde cítíš nepříjemné emoce. Takhle jednoduché to je. Nemusíš trpět. Nemusíš to vydržet.

Říkáš si, že to ještě není tak zlé? Že ostatní jsou na tom hůř?

A jak dlouho to chceš takhle mít?

 

Vím, jaké to je, když…

  • se rozvádíš, i když sis myslela, že spolu budete „šťastně až do smrti“
  • měníš práci a bojíš se toho nového
  • si nerozumíš se svými blízkými
  • tě něčí chování vytáčí do běla
  • máš zdravotní problémy a doktoři si neví rady
  • má tvoje dítě velké úzkosti a nechceš to řešit chemickými léky
  • máš strach vystoupit z komfortní zóny

A mnoho dalšího. Společně se můžeme podívat, co trápí tebe. A pak to změnit k lepšímu.

Nabízím tyto terapie

 Terapie pro ostranění strachu a úzkosti

Trápí tě strachy, úzkosti, tréma? Bojíš se udělat další krok, vystoupit na veřejnosti, jít na pracovní pohovor nebo tě čekají důležité závody?

Potkáme se s tvým strachem a popovídáme si s ním. Neboj, budu s tebou. Uvidíš, že pak zmizí, nebo se z něj stane tvůj ochránce. Udělej si nerušený čas jen pro sebe přibližně na 60 minut. Nemusíš nikam daleko jezdit na setkání. V domluvený čas si zavoláme. 

Cena terapie je 1 500Kč. Nabízím 15 minut zdarma, abys věděl/a, zda je terapie pro tebe.

Přestaň se už trápit a prát se svými strachy. Jde to i lepším způsobem. Budeš si říkat, proč jsi to neudělal/a dřív 😉

 Hluboký ponor 

Opakují se ti nepříjemné situace a nevíš, jak to změnit? Štve tě šéf, partner/ka, sousedi? Máš opakované zdravotní obtíže a lékaři nic nemohou najít? 

Ozvi se, uděláme si výlet ke kořenům problému. Rozpustíme dávné bloky, o kterých nejspíš už ani nevíš. Často v našem těle zůstanou zapsané náročné situace, které jsme neuměli tehdy vyřešit. Teď se hlásí o slovo a budou to dělat tak dlouho, dokud to neopravíš. Samo se to nevyřeší. Umím najít rychle cestu a opravit „poškozené“ místo.

Čtení z karet

Odpověď na otázku máš v sobě. Já ti ji jen pomohu najít.  

Nejedná se o výklad z karet. Obrázky se využívají na práci s podvědomím. Vhodné, když se rozhoduješ mezí více variantami. Když máš hlavu plnou myšlenek a nevíš, kterou vybrat. Když ti každý radí něco jiného a ty už nechceš nic slyšet, protože to je ještě horší. Tady si najdeš svou vlastní cestu. Ukážu ti jak.

Ideální na osobní setkání v Čáslavi. Ale zvládneme to i přes WhatsApp nebo Messenger.

Cena je 700 Kč.

Terapie na podporu plodnosti

Už dlouho toužíš po miminku a stále nepřichází? Z milování s partnerem zmizela radost a spontánnost a stala se z toho kontrolovaná činnost s jediným cílem?

Než začneš trápit svoje tělo hormonálními koktejly, podívej se nejdřív do svého podvědomí. Neslibuji, že hned po první konzultaci otěhotníš. Nebo že vůbec otěhotníš. Ale to ti neslíbí nikdo. Věřím však, že dostaneš odpověď na svoje „PROČ?“ Pochopíš souvislosti a porozumíš tvojí situaci.

Teď už vím, že mě dávná minulost nemusí zatěžovat

„Vybrala jsem si terapii od Galiny – hluboký ponor, protože mám ráda hluboké a účinné terapie. Řešily jsme stále se opakující situaci v mém životě. Galina šla rovnou k věci, jak slibovala a dovedla mě do mých vzpomínek, pocitů a obrazů z dětství a vedla mě k tomu, abych je uzdravila. Nečekaně se k tomu tématu objevilo mnoho souvislostí a Galina mě trpělivě vedla k nalezení vlastní jistoty, přijetí a síly.

Objevilo se mnoho AHA momentů a pochopila jsem ty situace z nového úhlu pohledu a vím, že už mě ta dávná minulost nemusí zatěžovat. Moc se mi líbilo, že jsem si v dětství našla osobu, která mi doplnila lásku a podporu, která mi tam chyběla a ráda se do této energie vracím i teď. Galina byla moc milá a má nadání pro nalezení a vyléčení problému přímo u kořene. Doporučuji tuto terapii všem, kdo chtějí udělat změnu ve svém životě a zbavit se stále se opakující nepříjemné situace. Moc děkuji ♥ „

Michaela Huňková