Ženské kruhy

Ženské kruhy

 

 

První ženský kruh jsem zažila v roce 2014. Tehdy jsem řešila své dlouhodobé zdravotní obtíže a známá mi doporučila kurz Mohendžodáro. Tam začalo moje nadšení z ženských skupin a trvá dodnes. Tolik úlevy a podpory jako na ženském kruhu jinde nezažijete.

 

Co ti ženský kruh přinese

 

Nejspíš mnohá překvapení. Zjistíš, kde se potlačuješ. Kde dáváš přednost druhým před sebou. Kde ti utíká energie. Co potřebuješ vyhodit ze svého života, aby ti bylo líp.  

Poznáš, že pravá ženská energie je velmi podporující. Zjistíš, že na svá trápení nemusíš být sama. Objevíš další ženy, s kterými můžeš navázat hluboká přátelství. 

Vyzkoušíš si meditace klidné i aktivní, práci s energií, tanec, minikonstelace, sdílení a další techniky pro osobní rozvoj. Vše je dobrovolné. Účastníš se jen toho, čeho chceš.

Odměnou ti bude pocit větší spokojenosti v životě, víc energie a radosti.

Kdy a kde

Leden 2023 každý čtvrtek v 18 – 20 hod. v tělocvičně Diakonie na Kostelním náměstí v Čáslavi. 

V lednu je možné přijít na kteroukoliv lekci. Vyzkoušíte, poznáte, zda vám můj styl vedení vyhovuje, jestli vás to bude bavit.

Od února do května 2023 navazuje uzavřená skupina. Začíná 2. února a poté již nebude možné se k nám toto pololetí přidat.

Jednorázové vstupné: 220 Kč za lekci

Sleva při platbě delšího období – informace na setkání.

Studentky: 150 Kč za lekci

Napiš mi a zarezervuj si místo: galina@galinavavruskova.cz

Zavolej mi: 775 957 110

Reference na ženský kruh

Moc děkuji za včerejší ženský kruh. Bylo to úžasné, osvěžující, emotivní, svobodné, autentické… prostě boží ♥️.“

Jana Pavlíčková