Ženské kruhy

Ženské kruhy

 

 

První ženský kruh jsem zažila v roce 2014. Tehdy jsem řešila své dlouhodobé zdravotní obtíže a známá mi doporučila kurz Mohendžodáro. Tam začalo moje nadšení z ženských skupin a trvá dodnes. Tolik úlevy a podpory jako na ženském kruhu jinde nezažiješ.

 

Co ti ženský kruh přinese

 

Nejspíš mnohá překvapení. Zjistíš, kde se potlačuješ. Kde dáváš přednost druhým před sebou. Kde ti utíká energie. Co potřebuješ vyhodit ze svého života, aby ti bylo líp.  

Poznáš, že pravá ženská energie je velmi podporující. Zjistíš, že na svá trápení nemusíš být sama. Objevíš další ženy, s kterými můžeš navázat hluboká přátelství. 

Vyzkoušíš si meditace klidné i aktivní, práci s energií, tanec, minikonstelace, sdílení a další techniky pro osobní rozvoj. Vše je dobrovolné. Účastníš se jen toho, čeho chceš.

Odměnou ti bude pocit větší spokojenosti v životě, víc energie a radosti.

Ženský kruh v Praze

V sobotu 24.6.2023 v 10- 18 se koná Ženský kruh v Praze (K Dolům 1973/38). 

Téma: Nemůžeš se rozhodnout?

.

Přemýšlíš celé dny, jak TO vyřešit? Už se ti kouří z hlavy a ani pořádně nevíš, čeho se chytit. V každé variantě ti něco vadí? Tohle váhání tě ale stojí mnoho životní energie.

.
Chceš odejít od manžela, ale nechceš ublížit dětem? Nebo dokonce i jemu? Ale když jsi s ním, necítíš se dobře. Jsi v napětí. Bojíš se, jak to bude dál, tak radši stojíš na místě?
V práci tě to baví, ale kdyby aspoň ten šéf nebyl tak protivnej a neponižoval tě. Ono to není ani tak okaté, ale tebe to vždycky zraní. Máš mu něco říct, nebo radši odejít?
.
Máš jít na tu operaci a nebo ještě hledat nějakou alternativní léčbu? Operace nejde vrátit. Ale co když něco zanedbáš tím váháním?
.
Máš tolik otázek. Tolik informací jsi získala. Každý ti radí něco jiného. ,,Co když udělám chybu?“
Uff. Je to náročné, viď?
Většinou nás v dětství učili jen poslušnosti.
„Přestaň se vztekat. Jde se!“
,,Udělej to a bez těch keců!“
𝐏𝐭𝐚𝐥 𝐬𝐞 𝐭𝐞̌ 𝐧𝐞̌𝐤𝐝𝐨, 𝐜𝐨 𝐜𝐡𝐜𝐞𝐬̌? 𝐀 𝐤𝐚𝐦 𝐜𝐡𝐜𝐞𝐬̌? 𝐀 𝐤𝐝𝐲? 𝐀 𝐬 𝐤𝐲́𝐦? 𝐌𝐨𝐡𝐥𝐚 𝐬𝐞 𝐑𝐎𝐙𝐇𝐎𝐃𝐍𝐎𝐔𝐓? 𝐕𝐧𝐢́𝐦𝐚𝐭, 𝐜𝐨 𝐜𝐡𝐜𝐞𝐬̌ 𝐭𝐲. 𝐀 𝐛𝐲𝐥 𝐧𝐚 𝐭𝐨 𝐛𝐫𝐚́𝐧 𝐨𝐡𝐥𝐞𝐝?
.
Schopnost se rozhodovat máme hodně potlačenou. Čekáme, že to za nás někdo vyřeší. Ale nikdo jiný neví, co vše nám běhá hlavou. Jak se v tom cítíme.  Jde to ale objevit znovu. Zase cítit to, co je pro mě to nejlepší. Naučím tě, jak najít odpověď v sobě. Jak dělat další kroky v souladu se sebou.
.
Přihlas se na Ženský kruh v Praze. 𝐍𝐚𝐮𝐜̌𝐢́𝐦 𝐭𝐞̌ 𝐣𝐞𝐝𝐧𝐨𝐝𝐮𝐜𝐡𝐨𝐮 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐤𝐮, 𝐣𝐚𝐤 𝐜𝐢́𝐭𝐢𝐭, 𝐜𝐨 𝐣𝐞 𝐩𝐫𝐨 𝐭𝐞𝐛𝐞 𝐧𝐞𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬̌𝐢́.
.
Udělej si den jen pro sebe v krásném prostředí jógového studia Blízko sebe.
Přihlášky prosím na email vavruskova@gmail.com nebo tel. 775 957 110.
.
Cena 1 750 Kč
V ceně pití a drobné občerstvení. Podrobné pokyny pošlu po přihlášení.
𝗣𝐫̌𝗶𝗵𝗹𝗮𝐬̌ 𝘀𝗲 𝘀𝗽𝗼𝗹𝗲𝐜̌𝗻𝐞̌ 𝘀 𝗱𝗮𝗹𝐬̌𝐢́ 𝐳̌𝗲𝗻𝗼𝘂 𝗱𝗼 𝟐𝟎.𝟲. 𝗮 𝘇𝐢́𝘀𝗸𝗲𝗷𝘁𝗲 𝗼𝗯𝐞̌ 𝘀𝗹𝗲𝘃𝘂 𝟮𝟱𝟬 𝗞𝐜̌. 𝗠𝐮̊𝐳̌𝗲𝘁𝗲 𝗽𝗮𝗸 𝘀𝗽𝗼𝗹𝗲𝐜̌𝗻𝐞̌ 𝗼𝘀𝗹𝗮𝘃𝗶𝘁 𝘃𝗮𝐬̌𝗲 𝗿𝗼𝘇𝗵𝗼𝗱𝗻𝘂𝘁𝐢́ 𝘁𝐫̌𝗲𝗯𝗮 𝗻𝗮 𝐝𝐨𝐛𝐫𝐞́𝐦 𝗼𝗯𝐞̌𝗱𝐞̌.

Ženský kruh v Čáslavi

Pravidelná setkávání na Ženském kruhu v Čáslavi začnou opět v září. Pokud chceš dostat včas pozvánku, napiš na galina@galinavavruskova.cz

Budu se těšit na viděnou.

O prázdninách bude několik setkání v přírodě. Sleduj FB Galina Vavruskova , kde najdeš aktuální informace.

Reference na ženský kruh

Moc děkuji za včerejší ženský kruh. Bylo to úžasné, osvěžující, emotivní, svobodné, autentické… prostě boží ♥️.“

Jana Pavlíčková