Terapie Hluboký ponor

Opravíme to, co ti způsobuje trápení

 

Jezdíš na kole? Co uděláš, když píchneš? Budeš nafukovat duši každých pár metrů, abys mohla jet dál, i když vzduch stále utíká? Nebo nejdřív zalepíš díru a pak duši teprve nafoukneš?

Někteří lidé takhle žijí. Jsou unavení a zvadlí jako vyfouklá pneumatika. A pořád zkouší dokola něco, co situaci nezlepšuje. Možná afirmují a pozitivně myslí o 106. A diví se, že to nefunguje. No jasně. Nejdřív je potřeba tu „díru“ zalepit.

Jak terapie probíhá?

V domluvenou hodinu ti zavolám. Měj připravené pohodlné místo, kde tě nikdo nebude rušit po dobu 60 minut. Můžeš sedět nebo ležet.
Povíš mi, co tě trápí. Toto povídání je krátké, takže ho ocení i introverti, kteří se neradí otevírají
druhým. V tomto rozhovoru najdu místo, přes které se dostanu do situace, která nynější problémy
způsobuje. Tam ho spolu opravíme nebo rozpustíme zatuhlá místa. Celou dobu aktivně
spolupracujeme. Pochopíš souvislosti současných obtíží s minulými negativními
zážitky. Bude ti to dávat smysl. Budeš se cítit lehčí, jako když odhodíš těžký batoh. Pak se bezpečně vynoříme do TADY a TEĎ. 

Co bude po terapii? 

Je vhodné dopřát si klidnější režim. Pracujeme ve velké hloubce a tak tvoje tělo i mysl
potřebují nějaký čas na zpracování. Budeš mít pravděpodobně ještě nějaké AHA momenty.
Dojdou ti nějaké souvislosti.
Hodně pij. Můžeš být ještě 2-3 dny unavená, mít potřebu víc spát. Je to normální reakce na
terapii.

Kolik terapií je potřeba? 

Někdy stačí jedna terapie. Pokud ale řešíš např. rozpadlé manželství bude potřeba víc péče.
Neslibuji, že se to srovná za 1 setkání. Ale mám zkušenost, že i po 1 terapii se věci posunou. 


Píšu pro ženy a spolupracuji hlavně s nimi. Pokud má ale zájem o terapii muž, budu se mu ráda věnovat.

Cena terapie je 1 500Kč.

 

Proč jít za mnou?

Nebudu tě odsuzovat

Můžeš se svěřit s jakýmkoliv problémem: s nevěrou vlastní či partnera; nenávistí k sobě, rodičům, dětem, blízkým; se zdravotními problémy; s problémy v práci, ve vztazích. To co se ti děje, neznamená, že jsi špatný člověk. Znamená to, že žiješ v nějaké situaci, ve které si nevíš rady. A je v pořádku požádat o pomoc.

Vím, jaké to je

Sama jsem prošla mnohá těžká období a vím, jaké to je, když má člověk hlavu plnou myšlenek a neví, kterou vybrat. Když má pocit, že všechny cesty jsou špatně. Když se bojí udělat další krok. A jak velká byla úleva, když našla odvahu požádat o pomoc.

Tvé informace jsou u mě v bezpečí

Celý život jsem pracovala ve zdravotnictví. Pečlivý přístup k citlivým informacím je pro mě samozřejmostí.

Individální přístup

Vždy vybírám to, co je nejlepší pro tebe. Neřídím se tabulkami, že např. koleno souvisí s pokorou, ale ptám se tvého kolena, co nám chce říct.

Životní zkušenosti

Než jsem začala pracovat s klientkami, několik let jsem hledala a testovala mnoho technik na sobě a svých blízkých. Vše, co ti nabízím, jsou ověřené metody, jak přepsat staré vzorce, které nás ovlivňují. Výsledkem je větší lehkost a radost v životě.

Jak terapii objednat?

 

Jednoduše mi zavolej na číslo 775 957 110 nebo mi napiš e-mail na vavruskova@gmail.com

Reference na terapii hluboký ponor

„Můj problém ve vztahu s partnerem trval velmi dlouho, za tu dobu jsem absolvovala opravdu mnoho terapií, včetně párové a také koučovací sezení. Probrečela jsem nespočet kapesníků a nikam to nevedlo.

Kamarádka mi doporučila terapii s Galinou. Zavolaly jsme si, když jsem byla na chalupě a procházela jsem se v oblíbeném lese. Galina byla velmi empatická a výborně mi naslouchala.

Hlava ví, dokáže si odůvodnit co a proč, ale v situacích, které mi nebyly nakloněny, jsem nedokázala reagovat, tak jak bych si přála. Až s Galinou mám pocit, že se mi podařilo odblokovat vnitřního autopilota, který se mi spouštěl ve stresu. 

Po terapii jsem se cítila lehká, nesmírně se mi ulevilo. Ve vypjatých situacích se nyní opírám o to, co jsem se v terapii naučila. Už jednám jinak, s větší silou a vnitřním nadhledem se postavit sama za sebe. „

Pavlina V.