Terapie Hluboký ponor

Kolik času a energie jsi dosud vložila do řešení svého problému?

A zlepšilo se to? Máš lepší vztahy, baví tě tvoje práce? Zdravotní problémy zmizely?

Zkoušíš pořád dokola rady načtené na internetu, ale situace se nezlepšuje? Všeobecné rady často nefungují. K čemu ti je informace, že např. gynekologické problémy souvisí se vztahy a se sebeláskou? Taková rada v tvém životě nic nezlepší. Potřebuješ individuální přístup.

Objednej se na online terapii na tel. 775 957 110. Přeložím zprávu tvého těla a společně hned uděláme potřebné kroky k uzdravení.

Co potřebuješ na terapii?

  • pohodlné místo, kde tě nikdo nebude minimálně hodinu rušit

  • nabitý telefon

  • případně handsfree, ať nemusíš celou dobu držet telefon v ruce

  • kapesníky

  • pokud jsi v zahraničí tak wifi – volám přes Messenger nebo WhatsApp

  • pokud preferuješ osobní setkání, je možné v Čáslavi

Jak terapie probíhá?

 • terapii si můžeš představit, jako řízenou meditaci

 • v domluvený čas volám já tobě

 • na začátku tě vyslechnu, s čím konkrétně potřebuješ pomoct. Pak dáme hlavě přestávku a vydáme se na výlet do podvědomí, kde společně najdeme, co je zaseklé a nefunkční.

 • objevíme staré rodinné vzorce a programy, které ti už neslouží. Ale i ty, které sis vytvořila sama. Všechny tyto nepotřebné vzorce přepíšeme. Už je nepotřebuješ a je načase se jich zbavit.

Co bude po terapii?

Je vhodné dopřát si klidnější režim. Pracujeme ve velké hloubce a tak tvoje tělo i mysl
potřebují nějaký čas na zpracování. Budeš mít pravděpodobně ještě nějaké AHA momenty.
Hodně pij. Můžeš být ještě 2-3 dny unavená, mít potřebu víc spát. Je to normální reakce na terapii.

Kolik terapií je potřeba?

Někdy stačí jedna terapie.

Pokud ale řešíš např. rozpadlé manželství, bude potřeba víc péče. Těch hlubokých vzorců a bloků je v tvém podvědomí více. Můžeš je buď dlouhodobě přepisovat svými činy, nebo si terapií významně tuto dobu zkrátit. Dovol si, mít to snadné. 


Píšu pro ženy a spolupracuji hlavně s nimi. Pokud má ale zájem o terapii muž, budu se mu ráda věnovat.

Cena terapie je 2 200Kč za 60 minut. Maximální délka terapie je 1,5 hodiny. V 90 % případů nám 60 min. stačí.

Objednat se můžeš na emailu vavruskova@gmail.com , na tel. 775 957 110 nebo si rovnou vyber termín:

Proč jít za mnou?

Nebudu tě odsuzovat

Můžeš se svěřit s jakýmkoliv problémem: s nevěrou; nenávistí k sobě, rodičům, dětem, blízkým; se zdravotními problémy; s problémy v práci, ve vztazích. To co se ti děje, neznamená, že jsi špatný člověk. Znamená to, že žiješ v nějaké situaci, ve které si nevíš rady. A je v pořádku požádat o pomoc.

Vím, jaké to je

Sama jsem prošla mnohá těžká období a vím, jaké to je, když má člověk hlavu plnou myšlenek a neví, kterou vybrat. Když má pocit, že všechny cesty jsou špatně. Když se bojí udělat další krok. A jak velká je to úleva, když konečně najde odvahu požádat o pomoc.

Tvé informace jsou u mě v bezpečí

Celý život jsem pracovala ve zdravotnictví. Pečlivý přístup k citlivým informacím je pro mě samozřejmostí.

Individální přístup

Vždy vybírám to, co je nejlepší pro tebe. Neřídím se tabulkami, že např. koleno souvisí s pokorou, ale ptám se tvého kolena, co nám chce říct. Pak vybírám osvědčené nástroje, které fungují přímo na tvůj problém.

Životní zkušenosti

Než jsem začala pracovat s klientkami, několik let jsem hledala a testovala mnoho technik na sobě a svých blízkých. Vše, co ti nabízím, jsou ověřené metody, jak přepsat staré vzorce, které nás ovlivňují. Výsledkem je větší lehkost a radost v životě.

Reference na terapii hluboký ponor

„Můj problém ve vztahu s partnerem trval velmi dlouho, za tu dobu jsem absolvovala opravdu mnoho terapií, včetně párové a také koučovací sezení. Probrečela jsem nespočet kapesníků a nikam to nevedlo.

Kamarádka mi doporučila terapii s Galinou. Zavolaly jsme si, když jsem byla na chalupě a procházela jsem se v oblíbeném lese. Galina byla velmi empatická a výborně mi naslouchala.

Hlava ví, dokáže si odůvodnit co a proč, ale v situacích, které mi nebyly nakloněny, jsem nedokázala reagovat, tak jak bych si přála. Až s Galinou mám pocit, že se mi podařilo odblokovat vnitřního autopilota, který se mi spouštěl ve stresu. 

Po terapii jsem se cítila lehká, nesmírně se mi ulevilo. Ve vypjatých situacích se nyní opírám o to, co jsem se v terapii naučila. Už jednám jinak, s větší silou a vnitřním nadhledem se postavit sama za sebe. „

Pavlina V.