Terapie pro podporu plodnosti

Když miminko nepřichází …

 

Už dlouho toužíš po miminku a stále nepřichází? Z milování s partnerem zmizela radost a spontánnost a stala se z toho kontrolovaná činnost s jediným cílem?

Co pomůže? 

Možná máš pocit, že ti tikají biologické hodiny. Tlakem se ale nic neurychlí ani nevyřeší. Někdy se říká, že když se na to přestaneš zaměřovat, tak otěhotníš. No, to se lehce řekne, ale hůř dělá, viď.

Pokud by ses ráda podívala, proč k tobě miminko stále nepřichází, ráda tě provedu tvým podvědomím. Zeptáme se tvého těla nebo tvé mysli. Vždy nám něco ukáže. Propojí se ti souvislosti a lépe porozumíš své současné situaci. Když to půjde, uvolníme psychické bloky, které brání otěhotnění.

Jak ti mohu pomoci zrovna já?

Celý život pracuji ve zdravotnictví, několik měsíců i na gynekologické ambulanci IVF kliniky. Mám v okolí ženy, které moc touží po miminku. Viděla jsem, kolik to stojí úsilí, peněz, trápení. A kolik smutku přináší pohled na těhotenský test pořád s jednou čárkou.

Na jednom kurzu o sexualitě sdílela jedna žena, že by chtěla miminko, ale stále nepřicházelo. Lektor vedl ženu cílenými otázkami do jejího podvědomí. Nakonec se ukázalo, že se žena bojí, že až bude mít miminko, přijde o svobodu a cestování, které si ještě nedopřála. Byla mladá a tak se rozhodla, že si teď dovolí rok užívat vytouženou svobodu a pak se uvidí. V celé místnosti byla cítit velká úleva.

Spolu najdeme, co brání tobě. Některé ženy mají podvědomý strach, že je např. opustí partner, nebo že se miminku něco ošklivého stane, protože to jako malé zažily v rodině či blízkém okolí. Už to na vědomé úrovni neví, ale může je to blokovat. Naše psychika je velmi mocná.

Podobně můžeme odhalit, co stojí za tvými obavami, strachy či pochybnostmi.

Jak terapie probíhá?

Terapie probíhá po telefonu. Dokážu tě navnímat, i když jsi fyzicky hodně daleko. Stačí ti pohodlné místo a telefon. 

V domluvený čas ti zavolám. Můžeš sedět nebo ležet. Chvíli si budeme povídat. Pak zavřeš oči a vydáme se na výlet do tvého podvědomí, kde budeme hledat odpovědi. Možná najdeme staré rodinné vzorce a programy, které ti už neslouží. Ty přepíšeme. Celou dobu budeš vše vnímat. Když ti nebude něco jasné, můžeš se ptát. 

Potřebuješ ještě nějaké informace? Využij konzultaci na 15 minut zdarma.

Cena za jednu terapii plodnosti je 1 500Kč.

Napiš mi a v klidu to probereme: galina@galinavavruskova.cz

Můžeš mi také zavolat na toto číslo: 775 957 110

Netrap svoje tělo hormonálními koktejly. Jde to i jemnější cestou.
Neslibuji, že hned po první konzultaci otěhotníš. Ale to ti neslíbí ani žádný lékař. Jen je tato terapie jemnější k tvému tělu. A uzdraví i další situace ve tvém životě.

Reference na terapii plodnosti

„Galinu opravdu z celého ❤️ doporučuji. Po terapii s ní cítím skutečné výsledky, kterých se mi nikdy dříve a s nikým jiným nepodařilo dosáhnout. Je to síla, ale stojí to za to!“ 

Eva Chvalovská