Ozvala se slečna, že ji trápí 2 měsíce zánět močového měchýře.
První moje otázka v takovém případě samozřejmě směřovala k lékařskému vyšetření. Přeci
jen jsem stále zdravotník a ne Čáryfuk. Ano, byla jsem u lékaře. Předepsal mi antibiotika. Ta nezabrala, tak řekl, že zkusí další. To mě zaskočilo a nechtěla jsem pokračovat. 

Co se nám snaží tělo říct? 

Na gynekologii žádný problém nenašli. Žena zkusila bylinky, tinktury. Nic nezabralo.
Podle psychosomatiky močový měchýř souvisí s velkým tlakem na sebe. To sedělo. Slečna studuje a měla i další velké vypětí. No ale co s tím. Někdy není úplně možné vše odložit.

Ptejte se zdroje bolesti

Myslím, že je fajn se zeptat přímo toho, co podle nás to zlobí. Díváme se tedy vnitřním zrakem do míst, kde to bolí. Slečně to jde dobře. Popisuje ošklivoutmavou kouli kolem močové trubice. Společně se jí snažíme odstranit, ale něco nám brání. V obrazu se objevuje její matka. Dostáváme se do období před několika lety, kdy tragicky zemřela její sestra. Slzy se derou na povrch.

Bolest a emoce jako signál toho, co potřebujeme opečovat

 Opečujeme společně všechny emoce, které se ukazují. Slečně se ulevuje, ale stále cítíme spojení s mámou. Ano, je to pochopitelné. Maminka přišla o jedno dítě a teď se velmi bojí o to druhé. Zasahuje jí neúměrně do života, neustále ji hlídá a radí. Dosycujeme, co je třeba a laskavě rozpouštíme křečovité spojení. Zdravé pouto matka-dcera zůstává.
Na konci terapie ještě kontrolujeme místo, které se už dva měsíce hlásilo o pozornost. Slečna popisuje uvolnění, bolest zmizela a jen vnímá růžovou barvu místo té koule. Za 3 dny se ptám, jak jí je. V energiích jde uvolnění rychleji, ale přepis do reality může nějaký čas trvat. Z její odpovědi mám velkou radost: „Je mi milionkrát lépe!!! Včera jsem to ještě trošku cítila, ale fakt jen minimálně oproti všem dnům před tím.“
Ještě doporučuji zvolnit a dobrat bylinky. Je fajn podpořit v léčení i tělo.

Jestli trápí něco tebe, ráda se na to s tebou podívám po telefonu odkudkoliv nebo osobně v Čáslavi

Jestli tě něco trápí ať už v emoční rovině, nebo se to projevuje někde v tělesné bolesti, je dobré tomu dopřát pozornost a poléčit skutečnou příčinu bolesti. 

Za obrázek vděčím Katemangostar z Freepik.